Vandaag geopend van 09.30-17.30

Openingtijden

  • Maandag 13.00-17.30
  • Dinsdag 13.00-17.30
  • Woensdag 09.30-17.30
  • Donderdag 09.30-18.00 18.30-21.00
  • Vrijdag 9.30-17.30
  • Zaterdag 9.30-17.00
  • Zondag Gesloten


Iedere laatste zondag van de maand 12.30- 17.00 uur, dan is parkeren gratis.

×

Winkelmand

De winkelmand is nog leeg. Voeg eerst artikelen toe aan je winkelmand.

Niet te breken

Sander Aarts
€ 20,00 Inclusief BTW

Op werkdagen voor 23:00u besteld, volgende (werk)dag thuisbezorgd

‘Met een voor ons ongekende openhartigheid beschrijft Sander veel prachtige, maar ook veel rauwe momenten van het leven in onze eenheid.’ Special Forces

Voor de fans van American Sniper en Seal Team Six

De best getrainde militair van Nederland ...

Verkrijgbaar in

Paperback / softback
  • Gratis ophalen in onze winkel
  • Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, volgende (werk)dag thuisbezorgd

Samenvatting

Lees meer

Productspecificaties

Lees meer